OglądanieTV oferuje usługę telewizji IPTV w zamkniętej sieci operatorów internetowych (ang. Internet Service Provider) wszędzie tam, gdzie się znajdujesz i na urządzeniu, na którym tylko potrzebujesz. Wspieramy następujące platformy: SmartTV (Smasung, AndroidTV, LG i Panasonic), dekodery (Android, Motorola Arris), OS (Windows, Linux, Max), telefony i tablety. Wdrożenie naszej usługi jest dziecinnie proste, bez ingerencji w Twoją sieć i bez zbędnych opóźnień. Ciesz się telewizją XXI wieku na niskiej prędkości od 1,2 MBit, oferuj nPVR, catchup, timeshift i inteligentny program TV.

Przyłącz się do nas a my zagwarantujemy Ci nieustanny rozwój, korzystne ceny i wsparcie.

Jesteśmy też w Czechach i na Słowacji

Jako SledovaniTV.cz oraz SledovanieTV.sk, od ponad 4 lat jesteśmy obecni na rynku czeskim oraz słowackim, gdzie współpracujemy z około 400 dostawcami Internetu, Klientom oferujemy ponad 150 kanałów, w tym kanały Premium, stawiając przede wszystkim na bezpieczeństwo, poprzez stosowanie systemów kontroli dostępu takich jak system DRM.

Skontaktuj się z nami

Chcesz o coś zapytać?

Interesują Cię nowości?

Chcesz zyskać więcej informacji?

Nie jesteś pewien gdzie znajdziesz naszą telewizję?

Chcesz posiadać zadowolonych Klientów?

Masz swoją sieć i chcesz stać się naszym partnerem?

Przyjedź na konferencję

Każdego roku, organizujemy w Czechach konferencję dedykowaną dla sektora ISP. Ostatnia miała miejsce w Hotelu Valeč. http://www.hotel-valec.cz.

 

Ostatnia konferencja odbyła się 22.02.2018.

Na kolejnej nie może Cię zabraknąć!

PolandCzech